Wybierz kwotę wsparcia
Wybierz kwotę i kliknij "PRZEKAŻ WSPARCIE!" zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną stronę PayPal (możesz też zapłacić kartą). Dziękujemy za każdy dar serca.
Wpłacić dowolną kwotę na konto:
44 1060 0135 4200 6040 1535 8000

PROWADZONE AKCJE

POMÓŻ NAM DZIAŁAĆ!

Dzięki Twojemu wsparciu możemy jeszcze skuteczniej rozwijać portal i działać na rzecz gadów

Chcemy przekształcić portal w fundację. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze więcej osiągnąć i jeszcze szerzej pomagać. Dalej w planach jest stworzenie egzotarium w centrum Polski (na to potrzebne są dość spore środki finansowe, samo wyposażenie kosztuje dużo). Egzotarium ma pełnić funkcję schroniska dla niechcianych, porzuconych żółwi i innych gadów. Same gady będzie można oczywiście adoptować. Egzotarium będzie otwarte dla zwiedzających chcących poszerzyć swoją wiedzę przed zakupem żółwia,  zobaczyć jak naprawdę to wygląda i jakie warunki powinny mieć gady.

Działania portalu niosą za sobą spore koszta związane z serwerem, domeną, zabezpieczaniami i oprogramowaniem. Nad portalem jako takim pracujemy oczywiście charytatywnie. Jednak liczymy na Wasze wsparcie związane z pomocą w opłaceniu usług utrzymania portalu. Osoby śledzące stronę jak i media społecznościowe widzą że portal cały czas się rozwija. Dodawane są nowe działy i aktualizowane już istniejące. Staramy się cały czas dostarczać Wam potrzebną wiedzę i na bieżąco odpowiadać na pytania jakich otrzymujemy od Was sporo. One natomiast motywują nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Chcemy zacząć też nagrywać filmy instruktażowe odnośnie wyposażenia na naszym portalu tu liczy się też jakość filmów, dźwięk oświetlenie. Portal został stworzony aby w jednym miejscu zgromadzić potrzebna wiedzę do hodowli żółwi wodno lądowych. W planach jest też stworzenie interaktywnej mapy zoo w Polsce że zdjęciami gadów jakie warto odwiedzić. Aby jednak nagrywać filmy i robić zdjęcia niezbędny jest nam chociaż średniej jakości aparat i na ten cel również zbierane są fundusze.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Pokochaj Gada? Kliknij przycisk poniżej, dowiedz się co udało nam się osiągnąć i jak się rozwijamy.

WSPIERAJĄ NASZE DZIAŁANIA