INNE RODZAJE WSPARCIA

PRZEKAŻ DOTACJĘ POPRZEZ PŁATNOŚCI PAYPAL

Możesz przekazać darowiznę za pomocą PayPal, lub kart płatniczych. W przypadku płatności kartami nie musisz posiadać konta w systemie PayPal. Kliknij przycisk WESPRZYJ NAS poniżej aby przejść na stronę PayPal i dokonać bezpiecznej transakcji wsparcia Fundacji Pokochaj Gada.

POMAGAJ COMIESIĘCZNĄ WPŁATĄ NA PATRONITE

Utrzymanie schroniska dla gadów jak i samych gadów wiąże się z comiesięcznymi opłatami za wynajem, media, utrzymanie zwierząt i wizyty weterynaryjne. Dodatkowo duże koszty wiążą się z opłatami za prąd gdyż urządzenia działają 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Liczy się każde nawet niewielkie comiesięczne wpłaty byśmy mogli skupić się na pomocy zwierzętom, a nie martwić się o opłaty za rachunki.
Patronite łączy naszą Fundację z osobami, które chcą wesprzeć naszą pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Fundacji, a my mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a także bezcenną świadomość realnego wspierania naszej Fundacji!
Potrzebna kwota około 2000 miesięcznego wsparcia
Dołącz już teraz do osób wspierających nasze działania klikając przycisk poniżej.

PRZEKAŻ DOTACJĘ STANDARDOWYM PRZELEWEM

Możesz przekazać darowiznę przy pomocy standardowego przelewu przekazując, lub pobierając druk WPŁATY jaki możesz opłacić w banku lub w innych punktach płatności np. na poczcie. Dane do przelewu:
Fundacja Pokochaj Gada
06 1020 2762 0000 1402 0142 0066
Tytułem: Darowizna

POMÓŻ PRZY OKAZJI ROBIENIA ZAKUPÓW

Korzystaj z oferty 1201 sklepów internetowych i pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów! Wystarczy zainstalować przypominajkę.

PROWADZONE AKCJE

Chcesz dowiedzieć się więcej o Pokochaj Gada? Kliknij przycisk poniżej, dowiedz się co udało nam się osiągnąć i jak się rozwijamy.

PARTNERZY WSPIERAJĄCY DZIAŁANIA FUNDACJI