DLACZEGO WARTO ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA? ?

? Decydując się na adopcję, nie tylko dajesz żółwiowi NOWY DOM i LEPSZE ŻYCIE, ale też nie wspierasz nielegalnych hodowli, z których coraz częściej pochodzą żółwie sprzedawane w lokalnych sklepach zoologicznych.

? Adoptując gada, zapewniasz mu ODPOWIEDNIE WARUNKI DO ŻYCIA, aby mógł się w pełni zdrowo się rozwijać. Niestety, większość żółwi, które do nas trafiają, trzymane były wcześniej w złych warunkach, co skutkuje nieodwracalnymi zmianami (m.in. krzywica pancerza), dlatego niezwykle ważne jest, aby decydować się na zwierzę ŚWIADOMIE, a do jego opieki podchodzić ODPOWIEDZIALNIE.

? Dzięki Tobie żółwik może być w końcu SZCZĘŚLIWY! Żółw, który ma zbilansowaną i zdrową dietę, zapewnioną przestrzeń do życia, w której skład wchodzi w pełni wyposażone akwaterrarium, oraz, oczywiście, odpowiedzialnych i kochających właścicieli, jest po prostu SZCZĘŚLIWY i może przez długie lata cieszyć się swoim życiem, a Wy razem z nim ?
‼️ Wybierz ADOPCJĘ zamiast kupna. Każdy zakup w sklepie odbiera szansę jakiemuś gadowi czekającemu na adopcję na LEPSZE WARUNKI ŻYCIA. Przekażcie znajomym zainteresowanym hodowlą np. żółwi, że adopcja jest lepszym rozwiązaniem niż zakup.‼️
? Na naszej stronie znajdziecie dział adopcyjny, gdzie można znaleźć żółwiki oddane do adopcji. Więcej informacji znajdziecie tutaj ? https://pokochajgada.pl/adopcje/

? PAMIĘTAJ – NIE KUPUJ! ADOPTUJ!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments