ADOPCJE ŻÓŁWI

Z początkiem marca 2020 roku ruszył nowy dział adopcyjny. Zapraszamy osoby chętne do adopcji gada o pozostawienia swoich danych w formularzu. Zostaną one zapisane w bazie i w momencie pojawienia się nowych zwierząt do adopcji otrzymacie powiadomienie i może zechcecie przygarnąć akurat tego żółwia. Jeżeli zainteresował Cię jeden z udostępnionych na stronie poniżej zaznacz to w formularzu.

Wybierz adopcję zamiast kupna. Każdy zakup w sklepie odbiera szansę jakiemuś gadowi czekającemu na adopcję na lepsze warunki życia. Przekażcie znajomym zainteresowanym hodowlą np. żółwi, że adopcja jest lepszym rozwiązaniem niż zakup.

Osoby chcące z rożnych powodów (o jakie nikt nie będzie pytał) oddać żółwia do adopcji prosimy również o wypełnienie formularza w celu opublikowania ogłoszenia (jest ono oczywiście darmowe). Pamiętajcie - nie wypuszczamy żółwi do zbiorników wodnych! Oddajcie je w dobre ręce!

Zamiast wypełniać formularze możesz również napisać do nas na kontakt@pokochajgada.pl z dopiskiem "adopcja"
Pamiętaj Twoje dane posłużą tylko i wyłącznie do przeprowadzenia procesu adopcyjnego.

CHCĘ ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA

CHCĘ ODDAĆ ŻÓŁWIA DO ADOPCJI

GADY DO ADOPCJI

Jeżeli z jakichkolwiek powodów musisz oddać swojego gada w dobre ręce prosimy o wypełnienie formularza u góry strony. Prosimy podać jak najwięcej szczegółów jakie przekażemy chętnym do adopcji. Dane gada zostaną umieszczone wraz ze zdjęciami poniżej. Pamiętaj Twoje dane posłużą tylko i wyłącznie do przeprowadzenia procesu adopcyjnego.

CZEŚĆ! JESTEM FISIA I STEFAN
CZEŚĆ! JESTEM FRANKLIN
CZEŚĆ! JESTEM SAMI
CZEŚĆ! JESTEM GUSTAW
CZEŚĆ! JESTEM SEBASTIAN
CZEŚĆ! JESTEM JULKA
CZEŚĆ! JESTEM STASIU
CZEŚĆ! JESTEM LOLA
CZEŚĆ! JESTEM NODY
CZEŚĆ! JESTEM FRED
CZEŚĆ! JESTEM SPRINTER

ZOBACZ ADOPTOWANE GADY (kliknij przycisk poniżej)