ADOPCJE ŻÓŁWI

Z początkiem marca 2020 roku ruszył nowy dział adopcyjny. Zapraszamy osoby chętne do adopcji gada o pozostawienia swoich danych w formularzu. Zostaną one zapisane w bazie i w momencie pojawienia się nowych zwierząt do adopcji otrzymacie powiadomienie i może zechcecie przygarnąć akurat tego żółwia. Jeżeli zainteresował Cię jeden z udostępnionych na stronie poniżej zaznacz to w formularzu.

Wybierz adopcję zamiast kupna. Każdy zakup w sklepie odbiera szansę jakiemuś gadowi czekającemu na adopcję na lepsze warunki życia. Przekażcie znajomym zainteresowanym hodowlą np. żółwi, że adopcja jest lepszym rozwiązaniem niż zakup.

Osoby chcące z rożnych powodów (o jakie nikt nie będzie pytał) oddać żółwia do adopcji prosimy również o wypełnienie formularza w celu opublikowania ogłoszenia (jest ono oczywiście darmowe). Pamiętajcie - nie wypuszczamy żółwi do zbiorników wodnych! Oddajcie je w dobre ręce!

Zamiast wypełniać formularze możesz również napisać do nas na kontakt@pokochajgada.pl z dopiskiem "adopcja"
Pamiętaj Twoje dane posłużą tylko i wyłącznie do przeprowadzenia procesu adopcyjnego.

CHCĘ ADOPTOWAĆ ŻÓŁWIA

CHCĘ ODDAĆ ŻÓŁWIA DO ADOPCJI

GADY DO ADOPCJI

Jeżeli z jakichkolwiek powodów musisz oddać swojego gada w dobre ręce prosimy o wypełnienie formularza u góry strony. Prosimy podać jak najwięcej szczegółów jakie przekażemy chętnym do adopcji. Dane gada zostaną umieszczone wraz ze zdjęciami poniżej. Pamiętaj Twoje dane posłużą tylko i wyłącznie do przeprowadzenia procesu adopcyjnego.

CZEŚĆ! TU ZUZIA I KRZYŚ
CZEŚĆ! JESTEM FELEK
CZEŚĆ! JESTEM FRED
CZEŚĆ! JESTEM JULKA
CZEŚĆ! JESTEŚMY MAX I MARA
CZEŚĆ! JESTEM STASIU

ZOBACZ ADOPTOWANE GADY (kliknij przycisk poniżej)